Ky Vardi një herë hero, një herë..antihero!

Xheimi Vardi nuk po arrin të shkëlqejë si në sezonin e kaluar me fanellën e Leisterit dhe sikur të mos mjaftonte mungesa e golave në kampionat, ka lënë në baltë skuadrën e tij me një karton të kuq mëse të evitueshëm. Një faull i tij në minutën e 28-të të ndeshjes ndaj Stouk solli largimin

Vazhdoni leximin →