Ditëlindje në Paris, Vanda Nara feston 33 vjetorin

Vanda Nara festoi në Paris 33 vjetorin e saj të lindjes teksa organizoi një festë të vecantë së bashku me Mauro Ikardin dhe disa miq të tyre. Në këtë festë ishin të pranishëm disa prej shokëvë të skuadrës së Ikardit te Paris Sën Zhermeni si Kavani, Paredes, Di Maria e Kejlor Navas të shoqëruar nga

Vazhdoni leximin →

Ikardi te Paris Sën Zhermen, nën regjinë e Vanda Narës

Nëse Mauro Ikardi pranoi ofertën e Paris Sën Zhermenit, klubi francez për këtë i detyrohet Vanda Narës. Bashkëshortja dhe njëkohësisht agjentja e futbollistit pati një rol më shumë se vendimtar në tratativa; fillimisht ajo arriti të sigurojë një marrëveshje ekonomike avantazhuese, më pas arriti të bindë Ikardin që të pranojë atë, e bindur se ishte

Vazhdoni leximin →

Fotot sensuale me Mauro Ikardin, Vanda Nara mbyll sesionin: The End

Ditët e fundit në mediat italiane është folur shumë për sesionin fotografik shumë sensual në ngjyrat bardhezi të Vanda Narës dhe bashkëshortit të saj, sulmuesit të Interit, Mauro Ikardi. Zhurma rreth këtyre fotografive ishte shumë e madhe dhe shkaktuan shumë polemika. tashmë kjo histori duket se është mbyllur dhe është vetë agjentja e futbollistit argjentinas

Vazhdoni leximin →

Ikardi dhe Vanda Nara; foto sensuale si cift në rrjetet sociale

Vanda Nara bëhet sërish protagoniste në rrjetet sociale me fotot sensuale të saj. por këtë radhë ajo përfshiu edhe bashkëshortin e saj, sulmuesin e Interit Mauro Ikardi, në një foto që shumë shpejt bëri xhiron e botës. Në profilin e saj në Instagram, Vanda Nara publikoi një foto bardhezi ku ajo gjysmëlakuriq ishte mbi Ikardin

Vazhdoni leximin →

Vanda Nara mbyll cështjen Ikardi? Qëndron tek Interi

Vanda Nara duket se u jep fund shumë dilemave në lidhje me të ardhmen e Mauro Ikardit te Interi me argjentinasin që së fundmi është folur për një shkëmbim me Paulo Dibalën. bashkëshortja dhe një kohësisht edhe agjentja e futbollistit, tani edhe opinioniste në një program sportiv italian, konfirmoi qëndrimin e Ikardit te zikaltrit ‘Mauro

Vazhdoni leximin →