Si e shpreh Van Gali vlerësimin për Damfrisin? Me një puthje!

Trajneri i Holandës po tregohet vërtet i veçantë dhe në 19 ndeshje nuk ka humbur asnjë që nga rikthimi, duke pasur 14 fitore. Edhe pse sfida e radhës do të jetë tepër e vështirë, në çerekfinale ndaj Argjentinës, tekniku veteran për momentin nuk po shqetësohet shumë. Ai madje po bën shaka dhe është krejtësisht origjinal

Vazhdoni leximin →