FA Cup, Eriksen në tribunë; danezi sytë nga Interi

Tashmë në Milano numërimit mbrapsht për transferimin e Christian Eriksen te Interi po i vjen fundi. Pas marrëveshjes së arritjes së marrëveshjes ditën e premte mes klubit zikaltër dhe atij londinez për cështjen e kalimit të danezit në Milano, trajneri i Hotspurs, Jose Mourinho vendosi të mos e aktivizojë në ndeshjen e Kupës së Anglisë

Vazhdoni leximin →