Ndalohet Trezëge; u kap i dehur në drejtimin e makinës

David Trezëge bëhet protagonist i një kronike jo pozitive. Ish futbollisti francez është gjobitur dhe denoncuar nga policia në Torino pasi u kap teksa drejtonte makinën nën efektin e alkoolit, norma e të cilit ishte më e lartë se niveli i lejuar. Por jo vetëm kaq, mësohet se Trezëgesë i është tërhequr edhe patenta. Mësohet

Vazhdoni leximin →

Juventus, legjendat mbërrijnë në Japoni

Legjendat e Juves fluturojnë për në Japoni, ku kanë marrë pjesë në një turne të zhvilluar në Maebashi, kryeqyteti i prefekturës së Gunma, që ndodhet në veriperëndim të Tokios. Veç presidentit të J-Legend, David Trezege, bashkë me të kanë udhëtuar edhe Nikola Amoruzo, Dino Baxhio, Çiro Ferrara, Antonio Kimenti, Anxhelo Di Livio, Dimas, Mark Juliano,

Vazhdoni leximin →