Interi ka vetëm 10 ditë kohë për të marrë Dibalën

Kjo është kërkesa e klubit për argjentinasin. “Na jep pak hapësirë që të veprojmë, dhe pastaj do të jesh lojtari ynë”, – është mesazhi i Interit për Paulo Dibalën. Argjentinasi ka pretendimet e veta financiare, edhe pse vjen si lojtar i lirë, ndërsa zikaltërit kanë shpenzuar për Lukakun, për Asllanin dhe për të tjerë. Interi

Vazhdoni leximin →