Toronto thyen rekordin e klubit me fitoren ndaj Dallasit!

Kur nuk ke në fushë Luka Donçiçin, kuptohet që është më e vështirë, por gjithsesi justifikimet nuk bëjnë punë. Dallas Maveriks pësoi një humbje të rëndë dhe të papritur (për mënyrën sesi shkoi ndeshja) në fushën e Torontos, me shifrat 107-110. Pranë fundit të periodës së tretë, miqtë patën avantazh prej 30 pikësh, 85-55 dhe

Vazhdoni leximin →