Finalja e Kupës me 1 000 tifozë, Ministria zgjohet … ditën e ndeshjes!

Shqipëria është vendi i çudirave, dhe kjo nuk ishte aspak e vogël. Vetëm rreth 7 orë përpara finales së Kupës së Shqipërisë në “Arenën Air Albania”, Ministria e Shëndetësisë denjion të lajmërojë se lejon që në stadium të lejohen 1 000 spektatorë. Rreth orës 13:00, Federata Shqiptare e Futbollit publikoi lejen e dhënë nga autoritetet

Vazhdoni leximin →