Përse trajneri Mezani i Flamurtarit qëllon pa dorashka zyrtarët e topit? Përse-të e javës..

Përse trajneri “emergjencës financiare” Mezani i Flamurtarit ka akuzuar Federatën se  me anë të bilibilave në fushë po i jep një asist për titullin kampion Kukësit? Sepse trajneri  vlonjat ndihet i vjedhur pas ndeshjes me Kukësin dhe ashtu si donator i tij .Idrizi, nuk kursen ata që kurdisin prapaskena… Përse sulmuesi i Vllaznisë, Salihi edhe

Vazhdoni leximin →

Magani, tradhëti e re dhe dashuri e vjetër

Trajneri Magani duket se u lodh nga mungesa e korrektësisë së drejtuesve të Flamurtarit dhe ashtu siç kishte lajmëruar, nuk do të jetë më pjesë e skuadrës vlonjate. Tekniku peqinas ka pranuar se nuk e kishte parashikuar agravimin e skajshëm të situatës, duke dhënë të kuptohet se gjithçka ka reflektuar edhe në fushën e lojës,

Vazhdoni leximin →