Sarri fshihet: Çelsi nuk eshte ende gati per te fituar

Mauricio Sarri nuk zhgenjen asnjehere dhe dhuron perlen e radhes ne konferencen e shtypit. Trajneri italian i Çelsit deshi t’i pergjigjej me ironi kolegut te tij te Kardifit, Nil Uarnok qe theksoi se ardhja e Sarrit ne Premier League ishte si nje oksigjen. ‘Ishte duhan me shume se oksigjen ardhja ime-ishte pergjigjja e Sarrit qe

Vazhdoni leximin →