Xherdan Shaqiri shpreson të ketë fat tek … Njukasëlli!

Nuk dihet nëse financuesit nga Arabia Saudite do t’i blejnë aksionet e klubit, por tek “laraskat” po mendojnë për përforcimet. Njukasëlli ka identifikuar Xherdan Shaqirin si lojtarin që do të donte ta kishte në skuadër, edhe pse shqiptari i Zvicrës ka luajtur pak për Liverpulin këtë sezon. i vlerësuar shumë nga trajneri Jurgen Klop, dhe

Vazhdoni leximin →