Çelsi shpenzon 330 milionë paundë në janar, por më i miri mbetet … Tiago Silva!

“Kantieri” është në ndërtim e sipër dhe nuk mund të jetë ndryshe. Çelsi i pronarit Tod Boehli bëri “namin” tani në janar me 323 milionë paundë stërlina blerje, por gjithsesi rezultati i parë ishte një barazim zhgënjyes 0-0 me Fulhamin në “Stemford Brixh”. Blerja-rekord, Enzo Fernandez, u hodh menjëherë titullar, ndërsa Mudrik Madueke dhe Fofana

Vazhdoni leximin →

Siti habitet për ofertën 55-milionëshe për Bernardo Silvën: Nëse e japim, duam 100 milionë euro!

Është njëri nga futbollistët më të mirë të kampionëve të Anglisë, por dëshiron të jetojë më pranë familjes. Kjo është njëra nga arsyet kryesore që Bernardo Silva shpreson të largohet nga Man. Siti dhe të luajë për Barcelonën. Në Katalonjë, mesfushori do të ishte më pranë njerëzve të tij në Portugali. Barcelona e kërkon, ndërsa

Vazhdoni leximin →