Djokovic rrëfen: Në Kupën Davis kam luajtur i dehur

Novak Djokovic është një kampion, por edhe një personazh për të cilin flitet shpesh në media, kjo falë lidhjeve direkte në Instagram me kolegët, miqtë e rivalë duke dhuruar shpesh perla. Kapitulli i fundit ishte ai ‘ballë për ballë’ me Maria Sharapovën, ku ai tregoi një prapaskenë gjatë një edicioni të Kupës Davis ku në

Vazhdoni leximin →

Sharapova ka probleme: Rrezikon dënim me burg!

Tenistja e bukur ruse, Maria Sharapova, ndodhet përballë një dënimi eventual me burg dhe ku… në Indi! Kjo teniste mjaft e famshme akuzohet se ka marrë pjesë në një aferë mashtrimi lidhur me disa objekte luksozë banimi. Deri te kjo akuzë u arrit, qëkur emri i saj u lidh me një projekt ndërtimi shtëpish luksoze

Vazhdoni leximin →