Kanelo Alvarez ka një varësi nga … golfi!

Është një nga boksierët më të mirë të brezit të sotëm, dhe njëri nga më të mirët në mënyrë absolute. Saul Kanelo Alvarez është një meksikan që ka arritur shumë fitore, ndërsa rrugës ka gjetur kundërshtarë të fortë si Flojd Mejuedhër dhe Genadi Golovkin. Tashmë, në moshën 32-vjeçare, Alvarezi ka zbuluar se ka një fiksim

Vazhdoni leximin →

Atletiko si Evertoni, synon Grizmanin që nuk e duan tifozët

Pak javë më parë, tifozët e bluve të Liverpulit patën pakënaqësi të madhe, madje disa edhe protestuan ashpër për emërimin e Rafa Benitezit si trajner të ekipit të tyre të zemrës. Benitez ka qenë teknik i Liverpulit, ndërsa ka qenë shpotitës ndaj Evertonit, prandaj tifozët nuk e duan, por klubi e mori vendimin dhe duket

Vazhdoni leximin →