U martua me tuta, portieri i Real Madridit shpjegon arsyen

Portieri i Real Madridit, Andriy Lunin, u martua me gruan e tij Anastasia Tamazova në vitin 2021 në një ceremoni civile. Por në vend që të vishte një kostum, siç do të bënin zakonisht shumica e dhëndërve në ditën e tyre të dasmës, Lunin vendosi të vishte një palë tuta të thjeshtë për ceremoninë. Lidhur

Vazhdoni leximin →

Shorti I Euro 2020, Grupi F është Grupi I Ferrit

Bukureshti ishte vendi ku u hodh shorti I kampionatit evropian të futbollit të vitit 2020. Fati ishte I pamëshirshëm për skuadrën kampione të botës Francën dhe atë të Evropës, Portugalinë teksa I vendosi në Grupin F që shndërrohet në’Grupin e Ferrit’ duke qenë se atyre Iu bashkohet edhe Gjermania. Këtyre dy skuadrave do t’u shtohet

Vazhdoni leximin →