Kutinjo apo Myler? Roben: Jam tifoz i madh i Tomasit!

Nëse kishte nevojë për një mbështetje, ajo i erdhi, madje nga një emër i rëndësishëm. Arjen Roben doli në mbrojtje të Tomas Mylerit, pas spekullimeve se koha e tij tek Bajerni ka marrë fund me ardhjen e Filip Kutinjos. Kjo përshtypje u shtua kur, në minutën e 57-të të ndeshjes ndaj Shalkes, Kutinjo zëvendësoi pikërisht

Vazhdoni leximin →

Arjen Roben, a do të jesh më një lojtar i Bundesligës?!

Mjekët e klubit kanë “ndezur dritën jeshile”. “Semafori” është i hapur për Arjen Robenin, por vetë holandezi nuk është gati të fusë marshet dhe të niset me shpejtësi. Trajneri Niko Kovaç, që e pret prej katër muajsh, thotë se “doktorët thonë se gjithçka është në rregull, por ai gjithnjë ndjen diçka”. A do të mund

Vazhdoni leximin →