Ramos dëshiron të luajë ndaj Çelsit, por në ndeshjen e dytë

Për këtë mesjavë është tepër shpejt, dhe as që mund të bëhet fjalë. Kapiteni i Realit të Madridit ka nisur stërvitjen në kompleksin “Valdebebas” pasi kaloi Kovidin, dhe shpreson të jetë gati sa më shpejt. Mediat spanjolle shkruajnë se qendërmbrojtësi shpreson të luajë në ndeshjen e dytë gjysmëfinale në Champions ndaj Çelsit në “Stemford Brixh”

Vazhdoni leximin →