Pol Singer, miliarder më i madh se Trampi; Milani i lumtur!

Është themelues i fondit financiar “Eliot” dhe është sot pronar i Milanit. Pol Singer ka marrë një lajm të mirë nga revista amerikane “Forbs” (Forbes) sepse është renditur mbi Donald Trampin në listën e miliardervë të SHBA-së. “Forbs” e ka vendosur Singerin në vendin e 251-të, jo edhe i pëlqyer, por që duket shumë më

Vazhdoni leximin →

Abramoviçi.. degjon me veshët e tij çfarë thonë lojtaret për Konten

Pronari i Çelsit, Roman Abramoviç, është përfshirë në zgjidhjen e problemeve në këtë klub, duke pasur parasysh atmosferën që është krijuar atje, mbas largimit nga formacioni i parë të mbrojtësit brazilian David Luiz, dhe duke pasur frikë se mos përsëritet situata, kur ekipin e drejtonte Zhoze Murinjo. Pronari rus, ditët e fundit, shkoi në qendrën

Vazhdoni leximin →