Dele Ali, frikë në Mikonos; humbet ndjenjat në plazh

Frikë për Dele Alin në Mikonos, mesfushori Totenhemit u largua nga plazhi në ishullin grek ku gjendej së bashku me të fejuarën e tij, Rubi Mae, pasi humbi ndjenjat në shezlong. I nxehti, ndeshjet e Beach volley, rënia e tensionit dhe konsumimi i pijeve alkoolike pak më shumë sec duhej bënë që futbollisti 23 vjecari

Vazhdoni leximin →

Jurgen Klop do vetëm shlodhje, plazh i qetë në Ibica

Nuk është shumë imadh në moshë, por gjithsesi vitet mbi supe dhe profesioni kërkojnë që të pushojë siç duhet. Jurgen Klop zgjodhi të mos udhëtojë shumë për të gjetur plazhin e kësaj vere. Ndërsa në Rusi zhvillohet Kupa e Botës, trajneri iLiverpulit pati itinerarin Angli-Gjermani-Spanjë, për t’u vendosur në Ibica, në ishullin balear në Mesdhe.

Vazhdoni leximin →

Bukuroshja e egër! Kthim i nxehtë në ring i Ronda Ruseit

Është edhe femër e fortë, edhe e bukur. Ronda Rusei ka tërhequr vëmendjen në të gjitha aspektet e saj, ndërsa rikthehet në ring si luftëtare. Ish-kampionia e arteve marciale të përziera, MMA, do të ndeshet në dhjetor për të fituar përsëri brezin e artë të më të mirës në botë, ndërsa revista e shquar amerikane,

Vazhdoni leximin →