Serbia gjen trajnerin e ri, Dragan Stojkovic

Dragan Stojkovic është trajneri i ri i përfaqësueses serbe. Lajmi u konfirmua nga zv/presidenti i Federatës Serbe të Futbollit,Marko Pantelic i cituar nga mediat në Beograd. ‘Është arritur një akord, Stojkovic është trajneri i përfaqësueses serbe-tha Pantelic-mbeten vetëm që të përcaktohen disa detaje teknike’. Dragan Stojkovic do të zëvendësojë në pankinën e skuadrës së Serbisë,

Vazhdoni leximin →

Pankina e Romës, hija e Allegrit zgjatet mbi Fonsecan

Paulo Fonseca është shumë pranë lamtumirës dhe pronarët e Romës e kanë një emër në krye të listës së kandidatëve; Massimiliano Allegri. Dyshimet e këtij të fundit, që është mësuar të shohë emrin e tij të lidhur me klubet më prestigjioze ndërkombëtare kanë të bëjnë me faktin që Roma nuk është në Ligën e Kampioneve

Vazhdoni leximin →