Lacio nuk heq dorë nga Kumbulla, por sa larg duket akordi!

Sezonin që vjen duhet të luajë në Champions, pra i duhet një skuadër më e fortë. Trajneri i Lacios, Simone Inzagi, këmbëngul tek drejtuesit e klubit që të mos ngurrojnë për të shpenzuar këtë verë, pavarësisht nga vështirësitë, dhe njëri nga objektivat që duhet arritur është Marash Kumbulla. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, vlerësohet si alternativë

Vazhdoni leximin →