Nisa sërish tregon karakter, këtë herë bashkë me Balotelin!

Ishte momenti për të treguar vlerën, për të mbajtur kokën lart dhe për të siguruar të ardhmen. Mario Baloteli ishte në diskutim të madh për Nisën, në ndeshjen e radhës në kampionat, por futbollisti shpesh herë problematik, këtë herë dha përgjigjen e duhur. Shënoi gol në një nga takimet më të vështirë të sezonit, edhe

Vazhdoni leximin →

Ku ka para arabe, atje gjen edhe Roberto Mançinin!

PSZH-ja duket se ka si synim që ta zëvendësojë trajnerin bask, Unai Emeri, dhe të sjellë trajnerin italian të lartpërmendur. Sikurse duket qartë, atje, ku ka para arabe, atje gjen edhe Roberto Mançinin! Ai e ka drejtuar Mançester Sitin, në fillim të mandatit të pasanikëve arabë që, atëkohë, morën përsipër klubin, ndërkohë që, tani, do

Vazhdoni leximin →

Nisës nuk i mjafton Baloteli, tani kërkon edhe Lavecin

Titulli nuk fitohet nëse nuk ke lojtarët e duhur. E di këtë edhe Nisa, kryesuesja e papritur e kampionatit francez, që po kërkon të përforcohet në janar. Mario Baloteli ka bërë pjesën e tij, po ashtu edhe disa nga lojtarët e tjerë të rëndësishëm. i pari në radhë dhe më i rëndësishmi, sulmuesi Ezekiel Laveci.

Vazhdoni leximin →