Nedim Bajrami nga Empoli tek Sasuolo për 6 milionë euro!

Nedim Bajrami e ka realizuar më në fund dëshirën për të kaluar në një skuadër më të fortë të Serisë A. Mesfushori i kombëtares shqiptare do ta vazhdojë karrierën tek Sasuolo, ndërsa transferimi nga Empoli mund të arrijë në 6 milionë euro. Futbollisti 23-vjeçar ndodhet në Milano ku pritet finalizimi i marrëveshjes dhe prezantimi i

Vazhdoni leximin →