Messi drejt ndarjes nga bashkëshortja?

Mediat spanjolle kanë shkruar se Lionel Messi e ka tradhtuar bashkëshorten e tij me gazetaren Sofija Martinez, e cila ndjek nga afër Kombëtaren Argjentinase. Zërat për një tradhti të mundshme filluan pas ceremonisë së ndarjes së “Topit të Artë”, më pak se një muaj më parë. Gazetat spanjolle “Telecinco” dhe “ABC en 20 minutos” kanë

Vazhdoni leximin →

Theo Hernandez, mbyllet historia e dashurisë me Zoe Cristofoli?

Prej muajsh ishte një prej cifteve më të përfolur I Serie A, madje disa ditë më parë pushtuan faqen e parë të ‘Sportsëeek’, por tani duket se historia e dashurisë mes mbrojtësit të Milanit, Theo Hernandez dhe influenceres Zoe Cristofoli po mbyllet. Prej ditësh ndërveprimet mes tyre në rrjetet sociale janë ndërprerë dhe fansat e

Vazhdoni leximin →

Casillas-Carbonero, miqtë mohojnë krizën: Nuk duan të ndahen

Iker Casillas dhe Sara Carbonero nuk jetojnë më bashkë. Por sipas të përditshmes ‘Hola’ që citon burime pranë ciftit, në të vërtetë ish portieri dhe gazetarja janë akoma bashkë. ‘Së fundmi është publikuar sërish lajmi i ndarjes së tyre-shkruhej te ‘Hola’-ky lajm për shkak të popullaritetit të ciftit ka ngjallur interesin e medias, por është

Vazhdoni leximin →

Media spanjolle: Casillas e Sara Carbonero ndahen

Pas shumë muajsh me zëra për lidhjen e tyre sentimentale, revista ‘Lecturas’ paraditen e kësaj të mërkute publikoi lajmin se Iker Casillas dhe Sara Carbonero vendosën t’i japin fund historisë së tyre të dashurisë. Cifti  që ka më shumë se 10 vjet lidhje bashkë, u martua në vitin 2016 dhe ka 2 fëmijë dhe prej

Vazhdoni leximin →