Theo Hernandez, mbyllet historia e dashurisë me Zoe Cristofoli?

Prej muajsh ishte një prej cifteve më të përfolur I Serie A, madje disa ditë më parë pushtuan faqen e parë të ‘Sportsëeek’, por tani duket se historia e dashurisë mes mbrojtësit të Milanit, Theo Hernandez dhe influenceres Zoe Cristofoli po mbyllet.

Prej ditësh ndërveprimet mes tyre në rrjetet sociale janë ndërprerë dhe fansat e tyre janë të sigurt se dicka është thyer në raportin mes tyre. Një tregues tjetër vjen edhe nga profili I Zoe në rrjetet sociale ku ajo ka publikuar një video ku flet për humor jo të mirë…

Sfidanti.al