Theo Hernandez, mbyllet historia e dashurisë me Zoe Cristofoli?

Prej muajsh ishte një prej cifteve më të përfolur I Serie A, madje disa ditë më parë pushtuan faqen e parë të ‘Sportsëeek’, por tani duket se historia e dashurisë mes mbrojtësit të Milanit, Theo Hernandez dhe influenceres Zoe Cristofoli po mbyllet. Prej ditësh ndërveprimet mes tyre në rrjetet sociale janë ndërprerë dhe fansat e

Vazhdoni leximin →

Olimpiket, dyshime nga Tokio: Gjithcka mund të ndodhë, të mendohen plane alternativë

Lojërat Olimpike të Tokios vazhdojnë të jenë në dyshim. Ministri për Reformat Administrative e Normativat, Taro Kono ka vënë alarmin gjatë një konference për shtyp duke shtuar akoma më shumë pasigurnë për mundësinë e zhvillimit rregullisht të evenimentit. ‘Duke parë situatën e coronavirusit, gjithcka mund të ndodhë-deklaroi ai-Komiteti Organizativ dhe IOC duhet të mendojnë për

Vazhdoni leximin →

Coltescu thyen heshtjen: Nuk jam racist, kush më njeh e di këtë

Me kalimin e orëve pozicioni i Sebastian Coltescut komplikohet pas frazës raciste të thënë në drejtim të zëvendëstrajnerit të Basaksehir,Pierre Webo në sfidën me Paris Saint Germainit sfidë që u pezullua për t’u shtyrë këtë të mërkurë. Gjyqtari rumun rrezikon që të pezullohet përjetë dhe të ndërpresë në këtë mënyrë karrierën e tij që ka

Vazhdoni leximin →