Raxha Nainggolan, bashkëshortja nis betejën ndaj kancerit

Familjen Nainggolan e presin ditë të vështira. Bashkëshortja e mesfushorit të Interit, Raxha Naingolan, Klaudia Lai shfrytëzoi rrjetin social Instagram për të bërë të ditur se do të nisë kemioterapinë për të luftuar sëmundjen që e ka kapur. ‘Prej një muaji kam kuptuar se po jetoj brenda një makthi-shkruan bashkëshortja e Nainggolan në postimin e

Vazhdoni leximin →

Spaleti: Marota është një treçerek sulmuesi”

Italishtja ka një fjalë të vetëm të futbollit (mes shumë të tjerave) që është “trekuartista” (trequartista), dhe do të thotë një futbollist që luan në pas tre të katërtave të fushës, pra pas sulmuesve kryesorë dhe përpara mesfushës. i tillë ka qenë Maradona, i tillë për Luçiano Spaletin është … Bepe Marota. “Ai është pikërisht

Vazhdoni leximin →