I erdhi në majë të hundës edhe Karlo Ançelotit…

A mund të besohen 100%  fjalet e Ançelotit sidomos kur lidhen me një futbollist të pazakontë si Kilian Mbape. Për hir të së vërtetës, telenovala Mbape ka qënë shumë e lodhshme për të gjithë në këto dy verat e fundit, lërë pastaj kur flitet për një trajner që është kampion nga urtesia dhe  nga vetkontrolli.

Vazhdoni leximin →

Mbape: Nuk largohem falas nga Paris SG!

Kilian Mbape nuk do të largohet falas nga Paris Sen Zhermeni. Kështu bëjnë me dijë mediat franceze që theksojnë se sulmuesi e ka garantuar klubin se nuk do të ikë me parametër zero. E përditshmja “L’Ekip” pohon se superylli 24-vjeçar e ka siguruar PSG-në se do të fitojë një shumë të konsiderueshme nga transferimi i

Vazhdoni leximin →