Në Spanjë shkruajnë se Barcelona shkakton frikë me dyshen Pedri-Levandovski!

Fitorja 6-0 ndaj Pumasit të Meksikës në Trofeun “Zhoan Gamper” ishte prezantimi më i mirë që ekipi katalanas mund të bënte në stadiumin  “Spotifaj Kamp Nou” përpara publikut të vet. Po ashtu, ishte një prezantim i jashtëzakonshëm edhe përpara publikut spanjoll dhe mediave iberike që nuk harruan të theksonin se kjo Barcelonë shkakton frikë. Me

Vazhdoni leximin →

Levandovski: Nuk shqetësohem nga mungesa e regjistrimit

Nuk i kishte ndodhur kurrë më parë një gjë e tillë, por do ta provojë. Robert Levandovski mund të mos luajë në javën e parë të kampionatit spanjoll sepse La Liga ende nuk ka vendosur për një gjë të tillë, edhe pse presidenti i Barcelonës, Zhoan Laporta, thotë se gjithcka është në rregull. Legjenda polake

Vazhdoni leximin →

Si e zëvendëson Nagelsmani, Levandovskin tek Bajerni? Me treshen Myler-Mane-Gnabri!

Fitorja 6-2 në miqësore ishte diçka e pritshme, por gjithnjë kur bavarezët shënojnë shumë gola, atëherë pyetja gjithnjë bëhet: Ndoshta, nuk kanë nevojë për Robert Levandovskin? Natyrisht, trajneri Julian Nagelsmani nuk mundet të thotë që “nuk ka çfarë na duhet Leva”, ndonëse e jep një përgjigje lidhur me këtë. “Lervandovski nuk është më tek ne,

Vazhdoni leximin →