Pas Renesit e tradhëton edhe De Biazi, mesfushorin Lenjani

Ermir Lenjani nuk do të jetë pjesë e Kombëtares në ndeshjen  e radhës me Italinë. Mesfushori i Rennesit, Ermir Lenjani nuk do të jetë pjesë e Kombëtares për ndeshjet kundër Italisë dhe Bosnjë-Hercegovinës, shkruan Panorama Sport. Ish anëtari i Nantesit nuk do të grumbullohet nga Gianni De Biasi për shkak të mos aktivizimit te skuadra

Vazhdoni leximin →