Chelsea dhe Leicester, nis gara për Jovic

Chelsea dhe Leicester nisin një garë në merkato për Luka Jovic. Leicester që kërkon të jetë në kompeticionet evropiane të sezonit të ardhshëm kërkon të përforcojë repartin e sulmit. Jamie Vardie është një golashënues i shkëlqyer, por ‘Foxes’ po mendojnë për pasuesin e tij për të përballuar kompeticionet evropiane dhe i zgjedhuri i tyre është

Vazhdoni leximin →