Juventusi me dyshen e ëndrrave në mbrojtje: De Ligt-Kulibali!

E ndajnë 20 milionë euro nga ky objektiv, ndërsa duhet të nxitojë sepse futbollistin e duan edhe të tjerë. Napoli ka kërkuar 40 milionë euro për kartonin e qendërmbrojtësit Kulibalit, dhe Juventusi ka si plan që të zëvendësojë me afrikanin një legjendë që u largua si Xhorxho Kielini. Drejtuesit juventinë duan jo vetëm që të

Vazhdoni leximin →