Kush mund ta besojë se Toni Krosit i përfundon kontrata në 2023!

Ndaj Barcelonës ishte një mrekulli e vërtetë, një nga më të mirët në fushë, së bashku me Militaon, Karvahalin, Benzemanë, Alabën dhe sidomos Valverden. Po flasim për Toni Krosin, që bashkë me Luka Modriçin, përbën dyshen e veteranëve në mesfushën e Realit, dhe që tregoi një nivel tepër të lartë. E përditshmja spanjolle “Marka” thekson

Vazhdoni leximin →

PSG dhe Man. Junajtidi të mësojnë nga Reali: Treshja Modriç-Kros-Kasemiro kushtoi 65 milionë euro!

Është padyshim një nga treshet më të mëdha të futbollit të sotëm, dhe njëra nga më të mirat e të gjitha kohëve. Ndoshta nuk është në nivelin e treshes magjike Ksavi-Iniesta-Mesi të Barcelonës, por gjithsesi është një repart i jashtëzakonshëm që ka fituar tepër shumë me Realin. Luka Modriç, Toni Kros dhe Kasemiro janë “tre

Vazhdoni leximin →