Dortmundi i ofron Belinghamit rinovimin e kontratës

Nuk dihet nëse adoleshenti anglez do të pranojë, pasi i duket vetja më i rritur tani dhe “dashnorët” nuk i mungojnë. Reali i Madridit, Liverpuli, Çelsi e Mançester Junajtidi interesohen për yllin e ri të “tre luanëve”, që pritet të largohet verën e ardhshme nga Dortmundi, ndonëse klubi gjerman po përpiqet t’i ofrojë një rinovim.

Vazhdoni leximin →