Dembele, “magjistar” apo një dështim për Barcelonën?!

U mor për një shifër tepër të lartë, 105 milionë euro dhe 40 milionë të tjera në formë shpërblimesh të ndryshme. Usman Dembele pritej që të ishte një nga shpëtimtarët tek Barcelona, pas largimit të Nejmarit, ndërsa sulmuesi francez është bërë më shumë objekt diskutimi sesa lavdërimi. Sidoqoftë, goli i veçantë shënuar në fushën e

Vazhdoni leximin →