Çfarë sherri i brazilianëve me Roi Kinin pas kritikave për “Vallen e Pëllumbave”!

Qenka turneu i kacafytjeve. Kur nuk ndodhin në fushë, nuk mungojnë aspak nëpër studiot televizive dhe në media, por e habitshme është kur gjithçka nis nga një vallëzim. Polemikat kanë shpërthyer të forta pasi futbollistët e Brazilit e kthyen fitoren 4-1 ndaj Koresë së Jugut në një spektakël me koreografi të menduar mirë pas çdo

Vazhdoni leximin →

Roi Kin sulmon Man. Junajtidit: Nuk po e respektoni Ronaldon!

Trajneri Erik Ten Hag deklaroi se ai nuk e aktivizoi superyllin portugez për shkak se donte të mbronte imazhin e karrierës së tij të jashtëzakonshme. Kristiano Ronaldo nuk luajti asnjë minutë në derbin që Man. Junajtidi humbi 3-6 ndaj Man. Sitit në “Etihad”, ndërsa qendrimi në stol ishte shfaqje e qartë e zemërimit dhe pakënaqësisë

Vazhdoni leximin →