Basti i rëndë i Totenhemit me Harri Kejnin!

Sulmuesi kryesor i Anglisë nuk do të lejohet që të largohet këtë verë nga skuadra, pavarësisht se Mançester Junajtidi apo Bajerni e pëlqejnë dhe e kërkojnë. Mediat angleze shkruajnë se Totenhemi nuk ka ndërmend ta humbasë Harri Kejnin, qoftë edhe me rrezikun për ta humbur në 2024 me parametër zero. Kontrata e kapitenit të Anglisë

Vazhdoni leximin →

Ky Bajerni nuk paska aspak plane të reja për sulmin!

Mediat bavareze janë të qarta, të paktën sipas asaj që referojnë. Në “Zebener Shtrase” sikur duan të mbeten me atë skuadër që kanë dhe të mos bëjnë ndryshime, ndonëse janë dhënë emra si Harri Kejn apo Dushan Vlahoviç. Shkruhet se në sulm do të mbahen të njëjtët lojtarë, Çupo-Moting, Myler dhe Tel, në mesfushën ofensive

Vazhdoni leximin →