Veteranët Ronaldo e Kavani shpëtojnë Solskjerin, por cilit Man. Junajtid t’i besojmë?!

Pozicioni në renditje tregon se ekipi është “edhe kështu, edhe ashtu”, ndërsa reagimi në Londër ishte prej skuadre të madhe. Mançester Junajtidi pati kaq shumë kritika pas shpartallimit ndaj Liverpulit (0-5) saqë “i erdhi të plaste” dhe mezi priti të tregonte se nuk ishte ashtu. Ia doli mbanë, por gjithsesi duke pasur përballë një Totenhem

Vazhdoni leximin →