Man. Junajtidi shkon në “finalen” me Lajpcigun pa Kavanin e Marsialin!

Janë dy prej njerëzve të golit, por trajneri Ole Gunar Solskjer nuk do t’i ketë në ndeshjen më të rëndësishme të momentit. Mançester Junajtid udhëton drejt Gjermanisë për sfidën vendimtare të Championsit ndaj Lajpcigut pa dy sulmues të rëndësishëm si Edinson Kavani dhe Antoni Marsial. Solskjer konfirmoi se lojtarët kanë pësuar dëmtime të lehta, por

Vazhdoni leximin →