Rrëfimi i Marash Kumbullës, nga goli i parë, tek ëndrra për Botërorin me Shqipërinë!

Sezoni është pranë fundit dhe mund të bëhet një bilanc. Nuk ka përjashtim as për Marash Kumbullën, mbrojtësin tashmë 21-vjeçar të kombëtares së Shqipërisë dhe të Romës, që bën një bashkëbisedim rrufe me tifozët, në profilin e tij në Instagram. I pyetur se cila ishte ndeshja më emocionuese, nuk pati dyshime.  “Ajo ndaj Milanit kur

Vazhdoni leximin →

Premtimi i Skriniar: Te Inter edhe vitin e ardhshëm

Milan Skriniar është një prej shtyllave të Interit kampion të këtij sezoni, një garanci edhe për të ardhmen dhe këtë e konfirmon ai vetë. ‘A do të qëndroj vitin tjetër këtu? Sigurisht që po. Zërat e merkatos janë dhe do të jenë gjithnjë, por nuk iu kam dhënë rëndësi  duke mos i komentuar-tha sllovaku për

Vazhdoni leximin →

Inter, Zanetti pranon: Kemi probleme të mëdha financiare

Në javën e fitimit të titullit kampion, Interi nuk i fsheh problemet financiare me të cilat po përballet. Është Zëvendës presidenti i klubit, Javier Zanetti ai që konfirmoi vështirësitë ekonomike të klubit të saposhpallur kampion të Italisë ‘Është e vërtetë që në mesin e kampionatit klubi mund të ishte shitur-tregon Zanetti-Interi ka kaluar dhe po

Vazhdoni leximin →