Imobile, ç’të duhet Napoli i sotëm në krahasim me Lacion?

Titullin ndoshta nuk e fiton dot, por gjithsesi një vend në histori me skuadrën e sotme mund t’ia bëjë vetes. Çiro Imobile është një hero iLacios së Inzagit, golshënuesi më imirë iSerisë A dhe pretendent për Këpucën e Artë të Europës, por lajmet nga Italia janë që ndoshta, ndoshta, mund të shkojë tek Napoli. Agjenti

Vazhdoni leximin →