Tirana mbetet me borxhe, Hasani e Daja presin paratë, përndryshe mendon…FSHF-ja

Tirana duhet të paguajë borxhet ndaj ish-lojtarëve të saj, një sindromë e vjetër që vazhdon të shkaktojë probleme për xhepat e presidencës e klubit. Të fundit në radhë janë dy ish-mesfushorë. Bardheblutë nuk i kanë shlyer deri në fund detyrimet që ka ndaj ish-mesfushorëve, Edon Hasani dhe Asion Daja e në këtë mënyrë urdhërohet që

Vazhdoni leximin →

Feran Hasani nuk do të luajë kundër Izraelit dhe Shqipërisë

Kapiteni i Shkëndijës së Tetovës, Feran Hasani, definitivisht, nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit të përfaqësueses së Maqedonisë, Igor Angelovski, për dy ndeshjet e ardhshme kundër Izraelit (2 shtator) dhe Shqipërisë (5 shtator). Hasani, në fakt, ka disa kohë që është dëmtuar, ndërkohë që trajneri Angelovski ka bërë të ditur se ai do

Vazhdoni leximin →