Basti i rëndë i Totenhemit me Harri Kejnin!

Sulmuesi kryesor i Anglisë nuk do të lejohet që të largohet këtë verë nga skuadra, pavarësisht se Mançester Junajtidi apo Bajerni e pëlqejnë dhe e kërkojnë. Mediat angleze shkruajnë se Totenhemi nuk ka ndërmend ta humbasë Harri Kejnin, qoftë edhe me rrezikun për ta humbur në 2024 me parametër zero. Kontrata e kapitenit të Anglisë

Vazhdoni leximin →