Lautaro-Barcelona? Inter kërkon Griezman, tratativa me Vidal

Doni Lautaron? Atëherë na jepni Griezmannin! Barcelona këmbëngul për të sjellë në Camp Nou sulmuesin e Interit. Nga ana e tij klubi zikaltër, nuk dëshiron të privohet nga një lojtar I rëndësishëm për të tashmen dhe të ardhmen dhe arrin deri aty sa të ‘provokojë’ spanjollët. Sipas asaj që publikohet te e përditshmja italiane ‘Gazzetta

Vazhdoni leximin →