Ultrasit e Lacios: Gra të dashura, qëndroni larg tribunave!

Tifozët fanatikë të Lacios kanë publikuar një letër, në të cilën ata deklarojnë se gratë nuk duhet të qëndrojnë ulur në vendet më të mira në stadiumin “Olimpiko” të Romës, ku i zhvillon zakonisht ndeshjet e veta klubi italian i Lacios. Ultrasit e fan-klubit lacian e kanë fituar më kohë namin e njerëzve agresivë dhe

Vazhdoni leximin →

Unai Emeri, ose kur nuk të lënë të qetë as gratë!

Trajneri i Paris SG, Unai Emeri, po sulmohet nga të gjitha anët pas disfatës 1-3 në Madrid ndaj Realit. Jo vetëm media franceze apo ajo europiane, jo vetëm krerët e klubit, por spanjollin nuk po e lënë të qetë as gratë e futbollistëve. Kjo, pasi ai la në stol Angel Di Marinë për Edinson Kavanin,

Vazhdoni leximin →

Ka një president në Botë që e quan idiot Leo Mesin

Pronari i Napolit, De Laurentiis, njihet për deklaratat e çmenduar që bën, por e kaperceu orbiten. Ndër ato më të çmendurat është edhe ajo për yllin argjentinas të Barcelonës, Leo Messi dhe gratë angleze. Dëgjoni xhevaieret e tij: “Messi është idiot”, ka thënë Laurentiis. “Messi është idiot që pranoi të luajë në Kupën e Amerikës. Po

Vazhdoni leximin →