Manxhukiçi s’pret mëshirë nga Sarri…rrugës për te Junajtidi?

Ka shumë mundësi që sulmuesi i Juventusit, Mario Manxhukiç, deri në fund të këtij sezoni transferimesh, të shpërngulet në “Old Trafford”. Fillimisht, futbollisti kroat 33-vjeçar priti që të përfshihej në marrëveshjen që do të sillte te Juvja sulmuesin Romelu Lukaku dhe ai do të përfundonte në klubin e “djajve të kuq” në “paketë” me Paulo

Vazhdoni leximin →