Neymar habitet me terrenin e fushës në Iran

Al-Hilal mund të ketë në dispizicion njërin prej lojtarëve më të mirë të dekadës të fundit, por rivalët në Ligën e Kampioneve Aziatike duket se nuk janë të të njëjtit nivel. Ekipi i Nejmar ka udhëtuar ditën e djeshme në Teheran ku do të ndeshet me formacionin e Nasaji Mazandaran në një duel të vlefshëm për

Vazhdoni leximin →

Antetokumpo befason edhe Leo Mesin, feston si ..Ronaldo

Thonë se ngjarje të tilla ndodhin vetëm atje ku luhen filmat e  Hollivudit! Para finales së Leagues Cup në Amerikë, e cila u fitua nga ekipi i Mesit, Inter Maiami, një nga figurat më potente të NBA-së, Janis Antetokumpo i Milluokit, zbriti në fushë për të treguar se nuk është i burgosur vetëm pas koshit,

Vazhdoni leximin →

Reali shqetësohet për … tapetin e “Santiago Bernabeut”!

U bë kjo punë sikur të flitej për “Arenën Air Albania” deri para një viti e gjysmë. Apo sikur flitej dikur për fushën e “San Siros” që ua “hëngri shpirtin” Milanit dhe Interit. Tashmë, është në qendër të vëmendjes dhe të kritikave tapeti i “Santiago Bernabeut” pasi edhe stadiumi mitik i Realit qenka për “faqe

Vazhdoni leximin →