Khabib tregon tmerrin e Ronaldos: Do që djali i tij ta pasojë, por ka frikë se…

Të mëdhenjtë kuptohen me njëri-tjetrin. Që Cristiano Ronaldo është ndër futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave kjo nuk mohohet dhe portugezi ka mes miqve të tij të famshëm, dikë që në disiplinën e tij sportive konsiderohet si një lloj Ronaldo. Kohët e fundit mes yllit portugez të futbollit dhe Khabib Nurmagomedov  ka lindur

Vazhdoni leximin →