Vanessa Bryant, foto familjare në muralesin për Koben

Vanessa Bryant, e veja e të madhit Kobe Bryant të ndarë në mënyrë tragjike nga jeta, së bashku me vajzën Gianna dhe 7 persona të tjerë në një aksident me helikopter në 26 janar, publikoi në profilin e saj në Instagram një foto të këndshme të familjes teksa pozonte përpara një muralesi përkujtimor të Kobet

Vazhdoni leximin →

Shakira zbulon talentin e djalit të vogël, Sasha

Shakira që është me pushime së bashku me të fejuarin e saj Xherard Pike dhe dy fëmijët e tyre i është drejtuar rrjeteve sociale për të zbuluar një talent të djalit të vogël Sasha që mesa duket kur të rritet do t’i dedikohet botës së fotografisë edhe pse është shumë shpejt të flitet për këtë

Vazhdoni leximin →

Ozili pozon sërish me pushtetin, por nuk mërzitet njeri

Futbollisti gjerman me origjinë turke shkaktoi një “barrë” me kritika e reagime në vendin e tij pas fotos së bërë përpara Botërorit, në krah të presidentit të Turqisë, Erdogan. Imazhi i Mesut Ozilit u dëmtua shumë, sulmet erdhën nga të gjitha anët, ndërsa ai pas Kupës së Botës, u tërhoq nga kombëtarja gjermane në shenjë

Vazhdoni leximin →