Sharapova, unaza e fejesës vlen një pasuri…

Maria Sharapova në 26 shkurt të 2020 u tërhoq nga tenisi në moshën 32 vjecare, por bukuroshja ruse vazhdon të përbëjë lajm. Përpara disa javësh ajo mori unazën e fejesës nga i dashuri i saj, Alexander Gilkes, një sipërmarrës britanik. Maria tha po duke iu treguar unazën ndjekësve të saj në Instagram. Ende nuk dihet

Vazhdoni leximin →

Maria Sharapova fejohet me multimilionerin Alex Gilkes

Maria Sharapova ka qenë një prej tenisteve që ka shënuar një epokë në sportin femëros edhe pse prej pak vitesh  është larg panoramës mediatike. Por në orët e fundit ajo u rishfaq me një lajm të ri në lidhje me jetën sentimentale, me ish tenisten që ka bërë një hap të rëndësishëm teksa u fejua

Vazhdoni leximin →

Kanixha e ka seriozisht: Sofia është femra që kërkoja

Klaudio Pol Kanixha 52 vjec dhe Sofia Boneli 26 vjec e kanë seriozisht lidhjen e tyre dhe këtë ata e konfirmuan në një intervistë për revistën ‘Caras’ teksa zyrtarizuan parakohe fejesën e tyre që ish5te parashikuar të bëhej në javën e parë të nëntorit në Tulum. Me këtë rast  do të organizohet një festë me

Vazhdoni leximin →

Dasmë në horizont; Ronaldo i propozon Xhorxhinës për martesë

Ceremonia e dasmës shfaqet në horizont për Kristiano ronaldon. lajmi bëhet i ditur nga e përditshmja portugeze ‘Correio da Manha’, sipas së cilës sulmuesi i Juventusit i ka propozuar për martesë të dashurës së tij, Xhorxhina Rodrigez gjatë udhëtimit të tij në Londër ku ata festuan edhe 1 vjetorin e lindjes së vajzës së tyre

Vazhdoni leximin →

Pamela Anderson e Rami, ne altar pas boterorit?

Adil Rami e Pamela Anderson ish aktorja e famshme e serialit ‘Baywatch’ duket se e kane marre shume seriozisht lidhjen e tyre. Ne fakt cifti duket se ka vendosur te hedhe hapin me te rendesishem dhe t’i drejtohen altarit per t’u martuar dhe zerat flasin per zhvillimin e nje ceremonie menjehere pas Boterorit. Diferenca prej

Vazhdoni leximin →