Vjen “divorci” me kapitenin, Tadiç largohet nga Ajaks

Ajo çka pritej ndodhi dhe krisja mes holandezëve të Ajaks dhe “fantazistit” serb, Dushan Tadiç ka shkuar aq larg, saqë e ka detyruar kapitenin të ndërpresë kontratën në mënyrë të menjëhershme me klubin. Ish-kapiteni i Ajaks ishte padyshim ndër protagonistët kryesorë në ecurinë fantasike të holandezëve në Ligën e Kampionëve gjatë sezonit 2018/2019, ku arritën

Vazhdoni leximin →